Wózki narzędziowe

Wózek narzędziowy Ronin jest solidnym i praktycznym narzędziem na kółkach do każdej profesjonalnej pracy. Możesz wybrać jeden z dwóch kompletnych wózków lub zbudować swój własny wózek wybierając odpowiednie dla siebie zestawy narzędzi. Wyłącznie dla klientów Ronin zapewniamy możliwość zamówienia spersonalizowanej etykiety na wózek. Możesz na niej umieścić dowolny napis, ale zawierający maksymalnie do 12 znaków.

Uchwyt na spray

Łatwy do zamontowania za pomocą dołączonych dwóch śrub. Otwory są w każdym wózku narzędziowym.
Przejdź do produktu

143-elementowy wózek narzędziowy

Wózek narzędziowy Ronin wypełniony podstawowymi narzędziami Ronin w ilości 143 szt. Zawiera przeróżne nasadki 1/4” i 1/2”, młotki, szczypce, klucze nastawne, różnego typo wkrętaki oraz klucze trzpieniowe szesciokątne z rękojeścią typu T.

Przejdź do produktu

271-elementowy wózek narzędziowy

Wózek składający się z 271 elementów. Są to różnorodne produkty, dzięki którym nigdy nie będziesz musiał szukać odpowiedniegonarzędzia do wykonania swojej pracy. Zestawy nasadek 1/4”,3/8” oraz 1/2”, grzechotki. W wózku tym znajdziesz dwustronne nasadowe klucze uchylne oraz zestaw nasadek udarowych cienkościennych.

Przejdź do produktu

Pusty Wózek Narzędziowy

Wózek narzędziowy Ronin jest solidnym i praktycznym narzędziem na kółkach do każdej profesjonalnej pracy. Zbudować swój własny wózek wybierając odpowiednie dla siebie zestawy narzędzi. Wyposażony w 8 szuflad na rolkach łożyskowych ułatwiających otwieranie. Zaopatrzony w system pozwalający na otwarcie tylko jednej szuflady w tym samym czasie co zapobiega przewróceniu się wózka.

Przejdź do produktu

Formularz kontaktowy